O nas

 

Witamy w naszym sklepie - Hoşgeldiniz
 

Grand bazaar Istanbul

 

   Wielki bazar w stambule

 

 

Zamknij oczy i wyobraź sobie ze Jesteś na Wielkim Bazarze w Stambule.

 

W około słychać brzmienie darbuki i duduka, wszędzie unosi się zapach tureckiej kawy i przypraw. Sprzedawcy zapraszają na szklaneczkę tureckiego czaju. A teraz otwórz oczy i jeśli nadal nie Poczułeś / Poczułaś sie jak na tureckim bazarze - zajrzyj do naszej oferty. Zdjęcia naszych wyjątkowych przedmiotów przeniosą Cię w ten niezwykły świat. A jeśli zdecydujesz się coś kupić - sprawią, że zostaniesz w nim na dłużej.

 

Jak Powstała Galeria Sultana ,  Kim Jesteśmy ?


Początki sklepu Galeria Sultana mają swoję miejsce w Stambule . Na co dzień mieszkamy w Turcji, a Wielki Bazar w Stambule to miejsce naszej pracy. To wyjątkowe miejsce jest jednym z najważniejszych i najpopularniejszych miejsc turystycznych w Stambule. Wśród 65 -u ulic ponad 3600 sklepów znajdują sie również nasze sklepy, w których sprzedajemy biżuterię srebrną i orientalną, galanterię damską i męską oraz akcesoria i dekoracje do domu. Wiemy jak wielu miłośników Turcji mieszka w Polsce i jak bardzo popularna stała się biżuteria ottomańska , parzenie kawy w tureckim tygielku czy jedwabne kolorowe szale. Dlatego stworzyliśmy  w Polsce  turecki  sklep internetowy  galeriasultana.pl  tak aby nasze produkty były dla Was dostępne na wyciągniecie ręki.

 

Turcja na wyciągniecie ręki - Nasza Oferta


W naszej ofercie znajdą Państwo oryginalne, wyprodukowane w Turcji przedmioty. Sprzedawana przez nas biżuteria to między innymi niezwykłe wzory biżuterii ottomańskiej -rękodzieło tureckiego jubilera - naszego przyjaciela, który dba o każdy szczegół i detal. W ofercie znajduje się również biżuteria modowa, przepiękne szale pashmina wyprodukowane w Bursie (miasto w Turcji słynące z produkcji szali, chust ). Osobą lubiącym kawę i herbatę polecamy nasze miedziane tygielki oraz czajniki, które zamawiamy od rzemieślników z Gaziantep - miasta w Turcji słynącego z ręcznej produkcji wyrobów z miedzi.Wszystkie miedziane produkty posiadają atesty jakości. 

 

Mamy nadzieję ża zakupy w Galeri Sultana Sprawią wam dużo radości 

 

 

 

                                                                                 Agnieszka i Orhan 
 

 

 

 

 

 

                       A to kilka zdjeć naszych sklepów stacjonarnych w Stambule

 

 

 

Biżuteria Srebrna 

Biżuteria Turecka

Biżuteria z zultanitem

Bransoletki tureckie

 

 

 

 

 

Orientalne szale

Kawa i Herbata turecka

 

 

Tureckie Szale Akcesoria do domu 

Szale Tureckie

instrumenty muzyczne tureckie

Turcja

turcja

 

NEWSLETTER

 

Zapisz się do newslettera i już dzis odbierz prezent na zakupy

 

Kod rabatowy Otrzymasz w wiadomosći 

mail 

 

KUPON 10% RABATU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój Startup" na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. "zgoda na przetwarzanie danych" nie będzie konieczny w niniejsz

DOŁĄCZ DO NAS :

 

facebook - galeriasultana  instagram - galeriasultana  youtube - galeriasultana  pinterest - galeriasultana  twitter - galeriasultana

 
SPRAWDŹ NASZE OPINIE :

 

Opinie

 

 

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.