Witamy w naszym sklepie - Hoşgeldiniz

 

 

   

 

 
Zamknij oczy i wyobraź sobie ze Jesteś na Wielkim Bazarze w Stambule. W około słychać brzmienie darbuki i duduka, wszędzie unosi się zapach tureckiej kawy i przypraw. Sprzedawcy zapraszają na szklaneczkę tureckigo czaju. A teraz otwórz oczy i jeśli nadal nie Poczułeś / Poczułaś sie jak na tureckim bazarze - ząjrzyj do naszej oferty. Zdjęcia naszych wyjątkowych przedmiotów przeniosą Cię w ten niezwykły świat. A jeśli zdecydujesz się coś kupić - sprawią, że zostaniesz w nim na dłużej.
Jak Powstała Galeria,    Kim Jesteśmy ?
Na codzień mieszkamy w Turcji, a Wielki Bazar w Stambule to miejsce naszej pracy. To wyjątkowe miejsce jest jednym z najważnięjszychi i najpopularniejszych miejsc turystycznych w Stambule. Wśród 65 -u ulic ponad 3600 sklepów znajdują sie również nasze sklepy, w których sprzedajemy biżuterię srebrną i orientalną, galanterię damską i męską oraz akcesoria i dekoracje do domu. Wiemy jak wielu miłośników Turcji mieszka w Polsce i jak bardzo popularna stała się biżuteria ottomańska , parzenie kawy w tureckim tygielku czy jedwabne kolorowe szale. Dlatego stworzliśmy internetową wersję naszych sklepów, tak aby nasze produkty były dla Was dostępne na wyciągniecie ręki.
Nasza Oferta
W naszej ofercie znajdą Państwo oryginalne,wyprodukowane w Turcji przedmioty. Sprzedawana przez nas biżuteria to między innymi niezwykłe wzory biżuterii ottomańskiej - rękodzieło tureckiego jubilera - naszego przyjaciela, który dba o każdy szczegół i detal. W ofercie znajduje się również bizuteria modowa, przepiękne szale pashmina wyprodukowane w Bursie (miasto w Tucji słynące z produkcji szali, chust ). Osobą lubiącym kawę i herbatę polecamy nasze miedziane tygielki oraz czajniki, które zamawiamy od rzmieślników z Gaziantep - miasta w Tucji słynącego z ręcznej produkcji wyrobów z miedzi.
Wszystkie miedziane produkty posiadają atesty jakości. 

 

 

 

 

 

                       A to kilka zdjęć naszych sklepów stacjonarnych 

 

 

 

Biżuteria Srebrna 

 

 

 

 

 

 

 

Tureckie Szale Akcesoria do domu 

 

NEWSLETTER

 

Zapisz się do newslettera i już dzis odbierz prezent na zakupy

 

Kod rabatowy Otrzymasz w wiadomosći 

mail 

 

KUPON 10% RABATU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój Startup" na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. "zgoda na przetwarzanie danych" nie będzie konieczny w niniejsz

DOŁĄCZ DO NAS :

 

facebook - galeriasultana  instagram - galeriasultana  youtube - galeriasultana    

 
SPRAWDŹ NASZE OPINIE :

 

Opinie

 

 

 

NA SKRÓTY:

 

 SKLEP STACJONARNY 

 

ul. Erazma Ciołka 8 lok. 115

01-402 Warszawa 

 

Pon.. - Pt. od 9:00 - 18:00 

 

Jeśli Chcesz odwiedzić nas w innych godzinach lub iw sobotę  Zadzwoń  514 700 258 

curl -X POST --form-string 'data=[{"action_source":"email","event_name":"Purchase","event_time":1635705242,"custom_data":{"currency":"USD","value":142.52},"user_data":{"em":["7b17fb0bd173f625b58636fb796407c22b3d16fc78302d79f0fd30c2fc2fc068"],"ph":[]}}]' -F 'access_token=' https://graph.facebook.com///events
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.