Naszyjnik Srebrny z Szafirem

szafir

Szafir 

Niezwykły nieibieski kamień ktory ma w sobie żywioł wody, Starożytne cywilizacje Rzymu czy Egiptu wierzyły ze jest to świety kamień. Szafiry symbolizują wierność , czystość i skromność . Kamień ten eystępuje miedzy innymi w na Sri Lance, IMadagaskarze , USA, Kambodży. Szafir uznawany jest również jako uosobienie spójności,miłości i prawdy. Idealne dla osob spod znaku Byka , Barana.

 

 

 

Naszyjnik Srebrny z Szafirem

Kod produktu: NSSW2
Cena: 140 PLN
Ilość sztuk: 

 

Do każdej przesyłki Otrzymasz: 

 • Gwarancja wysyłki jeszcze dziś 
  • Kurier DPD: Zamów do godz 12:00 (pon.-pt.)
  • Kurier Inpost i Paczkomat Zamów do godz. 15 :00 (pon.-sob.)
 • Zakładkę do książki z motywem tureckiego dywanu
 • Przy zakupie powyżej 300 zł - turecka saszetka
 • Biżuterię zapakujemy w pudełeczko jubilerskie lub welurowy woreczek

 

Naszyjnik srebrny z szafirem

Ręcznie wykonany Naszyjnik  srebrny z szafirem to biżuteria srebrna  współczesna , chakteryzowana na Styl Ottomański. Naszyjnik  wykonany jest  ze srebra p 925 dodatkowo uszlachetnionego rodem,oraz dodatku brążu dla zachowania charakteru i oryginalności biżuterii Ottomańskiej. Sułtańskie rarytasy- Naszyjnik wysadzany szafirem oraz cyrkoniami - które są zakuwane - przepiękne tureckie rękodzieło ktore niesamowicie podkreśla kobiecą urodę . 

 

 
Biżuteria Ottomańska była ważnym znakiem potęgi i bogactwa w Imperium Osmańskim, a także zajmowała ważne miejsce w tradycji  .Charakteryzuje ją ,przepych , oryginalne  wzornictwo i forma. Te cudowne klejnoty były noszone  przez sułtana i jego bliski krąg. Biżuteria osmańska zawiera bogactwo wielu kultur. Nosi ślady kultury bizantyjskiej, perskiej, indyjskiej, rosyjskiej i europejskiej. W Haremie była oznaką władzy = była nieodłącznym elektem stroju Sułtanek . Cechami, które sprawiły, że biżuteria była cenna, był nie tylko metal czy kamień, z którego została wykonana, ale także to, że została wykonana i przetworzona przez dobrego artystę. W Imperium Osmańskim biżuteria była popularną formą  prezentów na weselach i innych uroczystościach- tradycja pozostała do dziś  Jeśli jesteś fanką tureckiej biżuterii , lubisz biżuterię w stylu orientalnym z tureckim charakterem polecamy nasz model naszyjnika srebrnego z rubinem ale również inne wzory przygotowane dla Ciebie w naszej ofercie . 
W Polsce biżuteria Ottomańska zyskała popularność dzięki kultowemu serialowi Wspaniałe Stulecie . Najbardziej znany i rozchwytywany stal się słynny pierścionek Sułtanki Hurrem . 
 • Materiał wykonania: Srebro p.925
 • Kamień: Cyrkonie,Szafiry
 • Wymiary: 3,6cm
 • Łańcuszek: 42cm
 • Waga: 8,6g
 • Kraj produkcji: Turcja

biżuteria turecka  

 

 

biżuteria

Naszyjnik Srebrny z Ametystem- biżuteria ottomańska 

 

Biżuteria Ottomańska była ważnym znakiem potęgi i bogactwa w Imperium Osmańskim, a także zajmowała ważne miejsce w tradycji .Charakteryzuje ją ,przepych , oryginalone wzornictwo i forma. Te cudowne klejnoty były noszone  przez sułtana i jego bliski krąg. Biżuteria osmańska zawiera bogactwo wielu kultur. Nosi ślady kultury bizantyjskiej, perskiej, indyjskiej, rosyjskiej i europejskiej. W Haremie była oznaką władzy = była nieodłocznym elemtem stroju Sułtanek . Cechami, które sprawiły, że biżuteria była cenna, był nie tylko metal czy kamień, z którego została wykonana, ale także to, że została wykonana i przetworzona przez dobrego artystę. W Imperium Osmańskim biżuteria była popularną formą  prezentów na weselach i innych uroczystościach- tradycja pozostała do dziś  
W Polsce biżuteria Ottomańska zyskała popularność dzięki kultowemu serialowi Wspaniałe Stulecie . Najbardziej znany i rozchwytywany stal się słynny pierścionek Sułtanki Hurrem .
 
ofercie naszego sklepu Znajdziesz najpiękniejsze ręcznie wykonane naszyjniki w stylu ottomańskiem które sprowadziliśmy dla Ciebie prosto ze Stambułu.

 
OPINIE UŻYTKOWNIKÓW


Imię / nick
Treść komentarza
PRODUKTY POWIĄZANEOSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

NEWSLETTER

 

Zapisz się do newslettera i już dzis odbierz prezent na zakupy

 

Kod rabatowy Otrzymasz w wiadomosći 

mail 

 

KUPON 10% RABATU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój Startup" na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. "zgoda na przetwarzanie danych" nie będzie konieczny w niniejsz

DOŁĄCZ DO NAS :

 

facebook - galeriasultana  instagram - galeriasultana  youtube - galeriasultana  pinterest - galeriasultana  twitter - galeriasultana

 
SPRAWDŹ NASZE OPINIE :

 

Opinie

 

 

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.