Szukaj

Sygnety męskie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Historia sygnetów srebrnych rozpoczęła się kilka wieków temu, kiedy to używano ich jako alternatywy dla podpisu, prezentowania herbów, potwierdzenia autentyczności i prawomocności wydawanych aktów i dekretów. Sygnety srebrne i pieczęcie grawerowane były w podobny sposób, który wykorzystuje się do dziś.

Żaden inny typ biżuterii nie odegrał tak ważnej roli ani nie był częścią starożytnych zwyczajów i przesądów co sygnet. W Polsce szlachta nosiła sygnety na palcu serdecznym lewej dłoni.

Do dnia dzisiejszego sygnety srebrne stanowią ikonę biżuterii dla mężczyzn, są ekskluzywnym dodatkiem i obdarzają swojego posiadacza dumą i elegancją. W wojskach możemy dostrzec sygnety z symbolami ukończonych szkół lub jednostek wojskowych.

Nasze sygnety

Sklep Galeria Sułtana oferuje Państwu różnego rodzaju sygnety srebrne wyprodukowane własnoręcznie. Pierścień wykonany jest ze srebra o próbie 925 oraz pokryty warstwą rodu chroniącą przed matowieniem i uszkodzeniem. Koronę sygnetu zdobią bogate, kolorowe kamienie symbolizujące różne wartości, w zależności od rodzaju kamienia.

Biżuteria dla mężczyzny musi być trwała i niezbyt wyzywająca, dlatego oprócz zegarka, obrączki i spinek do koszuli świetnym rozwiązaniem okazuje się sygnet ze srebra, który powinien towarzyszyć każdemu dżentelmenowi. Założony na palec dobrze świadczy o mężczyźnie oraz podkreśla, że ceni on sobie trwałość biżuterii. Ponadto, sygnety srebrne są wyrazem indywidualnych przekonań i zwiastują pomyślność oraz poczucie siły.Sygnet stanowi rówież Oryginalny pomysł na prezent dla mężczyzn

Sygnety srebrne są wyszukanym dodatkiem ze względu na na piękną formę oraz obecność dostojnych kamieni szlacheckich. Każdy z oferowanych przez nas sygnetów wykonywany jest z największą starannością i dbałością o najmniejszy detal, aby zachwycał swojego posiadacza i dumnie prezentował jego dłoń.

Zachęcamy do sprawdzenia i porównania naszej oferty. W razie problemów dotyczących doboru odpowiedniego sygnetu chętnie pomożemy Państwu i wierzymy, że razem wybierzemy idealny sygnet, który będzie cieszył swojego posiadacza.

Shopping Cart

Pierścień srebrny z Agatem

Adres

ul. Aleje Jerozolimskie 11/19
00-508 Warszawa
 

Godziny otwarcia

Pon. – Pt. od 9:00 – 18:00
Soboty od 10:00-17:00

KUPON 10% RABATU

Zapisz się do newslettera i już dzis odbierz prezent na zakupy