Jak zmierzyć rozmiar pierścionka ?

  

 
Spodobał Ci się pierścionek w naszym sklepie ale nie znasz swojego rozmiaru ? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek jak w prosty sposób możesz go sprawdzić.
 

 

 

  

 

 

 

Najlepszym sposobem sprawdzenia rozmiaru jest wizyta w sklepie jubilerskim 
Jeśli nie masz takiej możliwości, możesz to zrobić krótką i prostą metodą.
Przede wszystkim potrzebujesz kawałka papieru pociętego w cienki pasek wystarczająco długi, aby owinąć palec. Są tacy, którzy zalecają robienie tego nitką ale nitka może powodować błędne odchylenia podczas pomiaru. Z tego powodu zalecamy mierzenie na papierze. Będziesz także potrzebować linijki do pomiaru długości do łatwego znakowania.

 

Owiń wycięty pasek papieru wokół palca i zaznacz koniec kartki ołówkiem. Podczas pomiaru nie należy zawijać papieru zbyt ciasno lub zbyt luźno. Następnie przyłóż papier do linijki i odczytaj liczbę milimetrów.
Znajdź odpowiednik swojego wyniku pomiaru w tabeli rozmiarów pierścionków. Dla przykladu obwód
palca na zdjęciu wynosi 54 mm. Odpowiednik liczby pierścieni w tabeli rozmiarów to 14.

 

Sposób /2/
Zmierz średnicę wewnętrzną swojego pierścionka. Linijka musi być ustawiona dokładnie pośrodku obrączki/ pierścionka a wymiar należy mierzyć od krawędzi wewnętrznej do krawędzi zewnętrznej pierścionka. Wynik porównaj z tabelą rozmiarów pierścionków.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEWSLETTER

 

Zapisz się do newslettera i już dzis odbierz prezent na zakupy

 

Kod rabatowy Otrzymasz w wiadomosći 

mail 

 

KUPON 10% RABATU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój Startup" na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. "zgoda na przetwarzanie danych" nie będzie konieczny w niniejsz

DOŁĄCZ DO NAS :

 

facebook - galeriasultana  instagram - galeriasultana  youtube - galeriasultana    

 
SPRAWDŹ NASZE OPINIE :

 

Opinie

 

 

 

NA SKRÓTY:

 

 SKLEP STACJONARNY 

 

ul. Erazma Ciołka 8 lok. 115

01-402 Warszawa 

 

Pon.. - Pt. od 9:00 - 18:00 

 

Jeśli Chcesz odwiedzić nas w innych godzinach lub iw sobotę  Zadzwoń  514 700 258 

curl -X POST --form-string 'data=[{"action_source":"email","event_name":"Purchase","event_time":1635705242,"custom_data":{"currency":"USD","value":142.52},"user_data":{"em":["7b17fb0bd173f625b58636fb796407c22b3d16fc78302d79f0fd30c2fc2fc068"],"ph":[]}}]' -F 'access_token=' https://graph.facebook.com///events
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.