Jak zmierzyć rozmiar pierścionka ?

  

 
Spodobał Ci się pierścionek w naszym sklepie ale nie znasz swojego rozmiaru ? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek jak w prosty sposób możesz go sprawdzić.
 

 

 

  

 

 

 

Najlepszym sposobem sprawdzenia rozmiaru jest wizyta w sklepie jubilerskim 
Jeśli nie masz takiej możliwości, możesz to zrobić krótką i prostą metodą.
Przede wszystkim potrzebujesz kawałka papieru pociętego w cienki pasek wystarczająco długi, aby owinąć palec. Są tacy, którzy zalecają robienie tego nitką ale nitka może powodować błędne odchylenia podczas pomiaru. Z tego powodu zalecamy mierzenie na papierze. Będziesz także potrzebować linijki do pomiaru długości do łatwego znakowania.

 

Owiń wycięty pasek papieru wokół palca i zaznacz koniec kartki ołówkiem. Podczas pomiaru nie należy zawijać papieru zbyt ciasno lub zbyt luźno. Następnie przyłóż papier do linijki i odczytaj liczbę milimetrów.
Znajdź odpowiednik swojego wyniku pomiaru w tabeli rozmiarów pierścionków. Dla przykladu obwód
palca na zdjęciu wynosi 54 mm. Odpowiednik liczby pierścieni w tabeli rozmiarów to 14.

 

Sposób /2/
Zmierz średnicę wewnętrzną swojego pierścionka. Linijka musi być ustawiona dokładnie pośrodku obrączki/ pierścionka a wymiar należy mierzyć od krawędzi wewnętrznej do krawędzi zewnętrznej pierścionka. Wynik porównaj z tabelą rozmiarów pierścionków.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEWSLETTER

 

Zapisz się do newslettera i już dzis odbierz prezent na zakupy

 

Kod rabatowy Otrzymasz w wiadomosći 

mail 

 

KUPON 10% RABATU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój Startup" na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. "zgoda na przetwarzanie danych" nie będzie konieczny w niniejsz

DOŁĄCZ DO NAS :

 

facebook - galeriasultana  instagram - galeriasultana  youtube - galeriasultana  pinterest - galeriasultana  twitter - galeriasultana

 
SPRAWDŹ NASZE OPINIE :

 

Opinie

 

 

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.