Bransoletka  z Zultanitem - srebro 925

bransoletka z zultanitem

Bransoletka z Zultanitem - srebro 925

Kod produktu: B29
Cena: 210 PLN
Ilość sztuk: 

Srebrna bransoletka z zultanitem

Wyjątkowa Srebrna bransoletka z zulyanitem została ręcznie wykonana  z  najwyższą starannością ze srebra p. 925, pokrytego rodem, który chroni biżuterię przed zarysowaniem czy ciemnieniem. Bransoletkę zdobi kamień Zultanite, który cechuje się zmianią  barwy w zależności od światła i otocznia  oraz brylantowe cyrkonie, które podkreślaja piękno kamienia Zultanite. Bransoletka  jest regulowana - za pomocą ściągacza- dzięki czemu można dopasować ją idealnie do ręki. Założenie jej nie sprawia żadnej trudności - można to zrobić samemu. Bransoletka z zultanitem to idealny pomysł na bardzo oryginalny prezent.
 

Biżuteria srebrna z zultanitem 

 

Zultanite to z wielu powodów najbardziej ekscytujący kamień szlachetny nowego tysiąclecia. Został odkryty we wczesnych latach siedemdziesiątych, jednak ze względu na ograniczone zasoby pozostawał przedmiotem kolekcjonerskim do czasu uzyskania pozwolenia na wydobycie w 2006 roku. Jego jedyne złoża znajdują się w południowo-zachodniej Turcji na wysokości ponad 4000 stóp. Kopalnia ta znajduje się w mieście Mugla. Tureckie jubilerstwo znane jest na całym świecie a tureccy jubilerzy tworzą niesamowite wzory biżuterii z zultanitem czesto dodając mu blasku cyrkoniami . 

 

Jak Zultanite zmienia kolor ?

 

Charakterystyczną, unikatową cechą kamienia Zultanite jest zmienność koloru. Bez względu na wielkość, kamień zmienia go pod wpływem światła, w zależności od pory dnia czy pomieszczenia. W ciągu dnia przybiera barwę różową, miodowo cynamonową a wieczorem w sztucznym świetle staje się zielono-limonowy.

 

Więcej o kamieniu Zultanite Możecie poczytać na  naszym blogu
  • Materiał: srebro p.925
  • Kamienie: Zultanite ,Cyrkonie
  • Wymiary oczka: 9 mm x 8 mm
  • Waga: 8.3 g
  • Rozmiar: uniwersalny - regulowany
  • Kraj produkcji: Turcja

 

Biżuteria z zultanitem - opakowanie

 Nasza biżuteria zapakowana jest w ozdobne pudełeczka lub welurowe woreczki idealne do przechowywania biżuterii 

 

 

 
OPINIE UŻYTKOWNIKÓW


Imię / nick
Treść komentarza
PRODUKTY POWIĄZANEOSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

NEWSLETTER

 

Zapisz się do newslettera i już dzis odbierz prezent na zakupy

 

Kod rabatowy Otrzymasz w wiadomosći 

mail 

 

KUPON 10% RABATU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój Startup" na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. "zgoda na przetwarzanie danych" nie będzie konieczny w niniejsz

DOŁĄCZ DO NAS :

 

facebook - galeriasultana  instagram - galeriasultana  youtube - galeriasultana  pinterest - galeriasultana  twitter - galeriasultana

 
SPRAWDŹ NASZE OPINIE :

 

Opinie

 

 

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.